LOGO - GRANITHEK

GRANITHEK

Budownictwo » Brukarstwo
Usługi dla każdego » Kamieniarstwo
Usługi dla każdego » Usługi Zduńskie
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Śremska 32/2
  • miejscowość:62-035 Kórnik
  • województwo:wielkopolskie
  • telefon:507-279-282
  • www:www.granithek.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - GRANITHEK  Zdjęcie 2 - GRANITHEK  Zdjęcie 3 - GRANITHEK  Zdjęcie 4 - GRANITHEK  
Zdjęcie 5 - GRANITHEK  Zdjęcie 6 - GRANITHEK    

Opis firmy

Błyszczący w słońcu granit, czerwony połysk mokrego porfiru, lśniący w porannej rosie czarny bazalt, oszroniony piaskowiec, skrzypiący podczas mrozu grys..

Wybór materiału na nawierzchnie jest ogromny, wszystkie są piękne i mają swój urok i dlatego sama decyzja jak ma wyglądać przyszła droga czy miejsce do siedzenia jest trudna a chcąc znaleźć odpowiedni materiał napotkamy jeszcze więcej pytań i problemów.

Dlatego w 2007 r powstała firma Granithek po to, by spełniać oczekiwania wszystkich, którzy pragną być w bliskim kontakcie z naturą. Realizujemy marzenia o pięknych brukach, ogrodzeniach, tarasach...Nasza branża jest dziedziną wymagającą fachowego i solidnego wykonania, ze szczególnym uwzględnieniem walorów estetycznych i praktycznych tworzonej kompozycji. Dlatego naszym nadrzędnym celem przy wszelkiego typu realizacjach jest dokładność, solidność oraz zadowolenie klienta.
Świadczymy kompleksowe usługi w doradztwie doboru odpowiedniego materiału, czy planowaniu gospodarowania przestrzennego.

Jako firma z doświadczeniem przykładamy dużą uwagę do wykonywanych przez nas usług. Dysponujemy własnym zapleczem sprzętowo-technicznym oraz zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Przyjmujemy zlecenia swych prac głównie z regionu wielkopolskiego. Zapraszam do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta firmy

UKŁADAMY:

* KOSTKĘ GRANITOWĄ (4/6, (7/9), (9/11,...)
* KAMIEŃ POLNY I ŁUPANY
* ŁUPEK (SZEROGŁAZ, SERYCYT, GNEJS, KWARCYT,...)
* EKO-BRUK (PIEŃKI DĘBOWE)
* OKŁADZINY ŚCIENNE I PODŁOGOWE Z KAMIENIA ŁUPANEGO

WYKONUJEMY:

* ŚCIEŻKI I PODJAZDY
* MURKI OPOROWE I OGRODZENIA
* ELEWACJE
* NAWIERZCHNIE ŻWIROWE
* GRILE
* KOMINKI
* MAŁĄ ARCHITEKTURĘ OGRODOWĄ
* TARASY

Słowa kluczowe

piecyki, Usługi brukarskie , Układanie kostki brukowej , brukarstwo Poznań, kamień, układanie kostki brukowej , kostka granitowa, granit Poznań, kostka ganitowa, piece, kominki, usługi brukarskie Poznań, układanie łupka, ogrodzenia Poznań, murki Poznań,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)