LOGO - GRANITHEK

GRANITHEK

Budownictwo » Brukarstwo
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Śremska 32/2
  • miejscowość:62-035 Kórnik
  • województwo:wielkopolskie
  • telefon:507-279-282
  • www:www.granithek.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - GRANITHEK  Zdjęcie 2 - GRANITHEK  Zdjęcie 3 - GRANITHEK  Zdjęcie 4 - GRANITHEK  
Zdjęcie 5 - GRANITHEK  Zdjęcie 6 - GRANITHEK    

Opis firmy

Błyszczący w słońcu granit, czerwony połysk mokrego porfiru, lśniący w porannej rosie czarny bazalt, oszroniony piaskowiec, skrzypiący podczas mrozu grys..

Wybór materiału na nawierzchnie jest ogromny, wszystkie są piękne i mają swój urok i dlatego sama decyzja jak ma wyglądać przyszła droga czy miejsce do siedzenia jest trudna a chcąc znaleźć odpowiedni materiał napotkamy jeszcze więcej pytań i problemów.

Dlatego w 2006 r powstała firma Granithek po to, by spełniać oczekiwania wszystkich, którzy pragną być w bliskim kontakcie z naturą. Realizujemy marzenia o pięknych brukach, ogrodzeniach, tarasach...Nasza branża jest dziedziną wymagającą fachowego i solidnego wykonania, ze szczególnym uwzględnieniem walorów estetycznych i praktycznych tworzonej kompozycji. Dlatego naszym nadrzędnym celem przy wszelkiego typu realizacjach jest dokładność, solidność oraz zadowolenie klienta.
Świadczymy kompleksowe usługi w doradztwie doboru odpowiedniego materiału, czy planowaniu gospodarowania przestrzennego.

Jako firma z doświadczeniem przykładamy dużą uwagę do wykonywanych przez nas usług. Dysponujemy własnym zapleczem sprzętowo-technicznym oraz zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Przyjmujemy zlecenia swych prac głównie z regionu wielkopolskiego. Zapraszam do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta firmy

UKŁADAMY:

* KOSTKĘ GRANITOWĄ (4/6, (7/9), (9/11,...)
* KAMIEŃ POLNY I ŁUPANY
* ŁUPEK (SZEROGŁAZ, SERYCYT, GNEJS, KWARCYT,...)
* EKO-BRUK (PIEŃKI DĘBOWE)
* OKŁADZINY ŚCIENNE I PODŁOGOWE Z KAMIENIA ŁUPANEGO

WYKONUJEMY:

* ŚCIEŻKI I PODJAZDY
* MURKI OPOROWE I OGRODZENIA
* ELEWACJE
* NAWIERZCHNIE ŻWIROWE
* GRILE
* KOMINKI
* MAŁĄ ARCHITEKTURĘ OGRODOWĄ
* TARASY

Słowa kluczowe

Brukarstwo Kórnik, Usługi brukarskie Kórnik, Układanie kostki brukowej Kórnik, brukarstwo Wielkopolskie, Usługi brukarskie wielkopolskie, układanie kostki brukowej wielkopolskie, Granit kórnik, granit wielkopolskie, kostka ganitowa, kamień polny, graniciarstwo, usługi brukarskie wielkopolska, układanie łupka, ogrodzenia wielkopolska, murki wielkopolska,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)