LOGO - KANCELARIA FINANSOWA ELRAMO

KANCELARIA FINANSOWA ELRAMO

Finanse i Ubezpieczenia » Biura rachunkowe
Finanse i Ubezpieczenia » Doradztwo Gospodarcze
Dane teleadresowe:
  • adres:Żwirki i Wigury 10/5
  • miejscowość:32-050 Skawina
  • województwo:małopolskie
  • www:www.elramo.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - KANCELARIA FINANSOWA ELRAMO     

Opis firmy

Kancelaria Finansowa ELRAMO zaprasza do korzystania z oferty pełnej obsługi księgowej podmiotów gospodarczych, prowadzonej według najnowszych standardów. Naszym klientom proponujemy szeroki zakres wysokiej jakości usług, w tym pełną rachunkowość firm. Rzetelność, sprawność i tajemnica informacji to najważniejsze wyznaczniki naszej pracy.
Elramo jest Kancelarią Finansową zbudowaną w oparciu o ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości oraz wiedzę teoretyczną.
Za główny cel naszej pracy uważamy profesjonalne świadczenie usług dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych według najnowszych europejskich standardów w tej dziedzinie.
Kancelaria Finansowa Elramo działa nie tylko rzetelnie i terminowo wywiązując się z podpisanych umów, ale także służy doradztwem we wszelkich sprawach rachunko-księgowych.

ELRAMO posiada licencję Ministra Finansów nr 12282/2005 na prowadzenie ksiąg rachunkowych.
Nasze usługi rachunkowo-księgowe odznaczają się kompleksowością, co oznacza, że świadczymy zarówno standardowe usługi księgowe, jak i pełną księgowość oraz pełny zestaw usług powiązanych z rachunkowością.

Oferta firmy

NASZA OFERTA:

* deklaracje miesięczne, zeznania podatkowe
* uproszczona i pełna rachunkowość firm
* sprawy kadrowe, płacowe, ZUS
* sprawozdania statystyczne

Szczegóły na naszej stronie internetowej! Zapraszamy!

Słowa kluczowe

kancelaria finansowa Radziszów, księgowość Radziszów, księga przychodów i rozchodów Radziszów, obsługa księgowa podmiotów gospodarczych Radziszów, usługi księgowe Radziszów, płace Radziszów, księga handlowa Radziszów, VAT Radziszów, ZUS Radziszów, rachunkowość Radziszów, dobra kancelaria finansowa małopolskie, polecane kancelaria finansowa małopolskie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)