LOGO - PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNO-COACHINGOWA

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNO-COACHINGOWA

Zdrowie i Uroda » Psychiatrzy, psycholodzy i psychoterapeuci
Dane teleadresowe:
  • adres:Morska 101
  • miejscowość:81-222 Gdynia
  • województwo:pomorskie
  • telefon:501 299 661
  • www:www.twojcel.eu

Fotografie

Zdjęcie 1 - PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNO-COACHINGOWA  Zdjęcie 2 - PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNO-COACHINGOWA    

Opis firmy

Poradnia psychologiczna, którą prowadzimy to szeroka pomoc psychologiczna. Świadczymy rozległy zakres usług, wśród których znajduje się także coaching.
Psycholog, to człowiek, którego celem jest niesienie pomocy w różnych obszarach. Rozumiemy naszą misję i dokładamy codziennie wszelkich starań, aby nasi podopieczni byli szczęśliwszy. Nasza poradnia psychologiczna to pomoc psychologiczna w kilku obszarach. Wspólnie, dzięki długoletniej praktyce udało nam się wybrać konkretny zakres, obszar, w którym udzielona codziennie pomoc psychologiczna, przynosi rezultaty i oczekiwane efekty. Te obszary to: ty i twoje emocje, relacje z innymi, związki, rodzice i dzieci, praca oraz inne, czyli takie które trudno zakwalifikować do jednej z tych grup.
Rozumiemy, że psycholog to wyjątkowa osoba w życiu, której zadaniem jest pomoc w osiągnięciu równowagi. Psycholog jest towarzyszem w podróży do upragnionego celu, do zdobycia spokoju i stabilności.
Nasza poradnia psychologiczna opracowała kilka scenariuszy spotkań tak, aby wybrać móc wybrać tej najwłaściwszy dla danej osoby, która się do nas zgłosi.
Oprócz pomocy psychologicznej nasza poradnia to także coaching. Swoje doświadczenia i wiedzę chcemy przełożyć na pomoc w zakresie rozwoju. Nasze usługi z tego zakresu oferujemy zarówno pojedynczym osobom jak i organizacji.
Coaching to rozwiązanie, która pozwoli na skuteczny rozwój kariery i optymalizację działań. Coaching to osiąganie równowagi w sferze zawodowej, które jest niezbędne, aby praca przynosiła satysfakcję. To także przygotowanie do zmiany, wspieranie samodzielnego podejmowania decyzji i jednocześnie trafniejszego. Coach niczego nie narzuca, pełni rolę pomocnika w rozwoju talentów i zdolności. To proces, który pomaga podnieść poczucie własnej wartości i znaleźć tę potrzebną równowagę między życiem zawodowym i prywatnym.
Nasza poradnia jest otwarta na wszystkie potrzeby. Dobieramy właściwy kanał komunikacji. Nie musi być to spotkanie w gabinecie. Jesteśmy otwarci, dlatego możemy się spotkać w przestrzeni wirtualnej. Nie chcemy się ograniczać. Zmiany, które nieustannie zachodzą nie są dla nas przeszkodą i barierą, ale szansą, którą pragniemy wykorzystać, aby Państwo znaleźli pomoc, której szukacie.

Szczegóły na naszej stronie internetowej! Serdecznie zapraszamy!

Słowa kluczowe

psycholog, psycholog Gdynia, psycholog trójmiasto, psycholog online, poradnia psychologiczna, poradnia psychologiczna Gdynia, poradnia psychologiczna trójmiasto, poradnia psychologiczna online, pomoc psychologiczna, pomoc psychologiczna Gdynia, pomoc psychologiczna trójmiasto, pomoc psychologiczna online, porady psychologiczne Gdynia, porady psychologiczne trójmiasto, porady psychologiczne online,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)