LOGO - GREEN GARDEN NATURALNE PODŁOŻA OGRODNICZE

GREEN GARDEN NATURALNE PODŁOŻA OGRODNICZE

Dom i Ogród » Ogrodnicze usługi
Dom i Ogród » Sprzęt i artykuły ogrodnicze
Dane teleadresowe:
  • adres:CHOJNO NOWE DRUGIE 15
  • miejscowość:22-130 Siedliszcze
  • województwo:lubelskie
  • telefon:509 774 095, 509 774 094
  • telefon:(82) 570 20 53
  • www:www.ggarden.eu

Fotografie

Zdjęcie 1 - GREEN GARDEN NATURALNE PODŁOŻA OGRODNICZE  Zdjęcie 2 - GREEN GARDEN NATURALNE PODŁOŻA OGRODNICZE  Zdjęcie 3 - GREEN GARDEN NATURALNE PODŁOŻA OGRODNICZE  Zdjęcie 4 - GREEN GARDEN NATURALNE PODŁOŻA OGRODNICZE  

Opis firmy

Green Garden to polski producent podłoży ogrodniczych z tradycjami wielopokoleniowej firmy rodzinnej. Pierwsze złoża torfu eksploatowano już w 1932r. Od tego czasu nieprzerwanie do dzisiaj przedsiębiorstwo oferuje najwyższej jakości naturalne podłoża torfowe.

Obecnie zakład proponuje swoim klientom kilkanaście rodzajów podłoży, których jakość gwarantuje stały nadzór laboratoryjny oraz składniki pozyskiwane min. z własnych złóż z ekologicznych terenów wschodniej Lubelszczyzny.

W 2012r. firma wprowadziła do oferty przełomową dla branży, chronioną wnioskiem patentowym, linię produktową: podłoża z mikroorganizmami. Produkty z tej grupy w sposób aktywny dopasowują się do potrzeb konkretnych gatunków roślin.

Firma dysponuje własnym transportem, a dzięki innowacyjnym metodom produkcji i zarządzania kosztami poza surowcowymi jest w stanie zaoferować atrakcyjne ceny przy wysokiej jakości surowców.

Oferta firmy

Jako producent podłoży ogrodniczych jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy zarówno z klientami instytucjonalnymi, jak i indywidualnymi.

Klienci indywidualni Osobom fizycznym oferujemy najwyższej jakości podłoża ogrodnicze uniwersalne i specjalistyczne po cenach producenta. Zapraszamy do kupna podłoży bezpośrednio w zakładzie w Chojnie Nowym Drugim lub też przy większych zamówieniach oferujemy się dostarczyć podłoża we wskazane miejsce.

Dystrybutorzy Wszelkiego rodzaju dystrybutorom oferujemy indywidualnie dobrane warunki współpracy. Szczególnie jesteśmy otwarci w kwestii spełnienia Państwa oczekiwań w zakresie jakości podłoży i opakowań, tak by nasze produkty były jak najatrakcyjniejsze dla Waszych klientów. Naszym celem jest zapewnić Wam łatwo zbywalny produkt, gdyż mamy świadomość, iż nasze interesy idą w jednej parze. Chcemy budować długotrwałe, partnerskie relacje, oparte na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Oferujemy w szczególności:

odroczone terminy płatności
negocjowane cenniki
transport do punktów sprzedaży
wsparcie posprzedażowe
dla firm zainteresowanych uzyskaniem statusu dystrybutora firmowego oferujemy ekskluzywność na obszarze działania oraz dodatkowe rabaty.

Zachęcamy do kontaktu i rozmowy na temat możliwości wspólnej kooperacji.

Słowa kluczowe

ziemia do kwiatów lubelskie, podłoża ogrodnicze lubelskie, ziemia uniwersalna, mikroorganizmy, torf, ziemia ogrodnicza, podłoże do storczyków, podloze do storczykow, ziemia do kwiatow, podloze, podloza, ggarden, podloza ogrodnicze, podłoża z mikroorganizmami,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)