LOGO - Nieruchomości Joanna Leśniak

Nieruchomości Joanna Leśniak

Nieruchomości » Obrót nieruchomościami
Nieruchomości » Wycena nieruchomości
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Króla Kazimierza Wielkiego 60
  • miejscowość:32-300 Olkusz
  • województwo:małopolskie
  • telefon:508 186 606
  • telefon:32 307 77 33
  • www:www.nieruchomosci-lesniak.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Nieruchomości Joanna Leśniak     

Opis firmy

Posiadamy licencję numer 14548 nadaną przez Ministra Infrastruktury oraz uprawnienia zawodowe numer MI/ŚE/2045/2010.
Oferujemy profesjonalną i fachową obsługę transakcji, podpartą solidnym wykształceniem z zakresu obrotu nieruchomościami oraz procesu inwestycyjnego. Rzetelna i ciągle poszerzana wiedza, a także doświadczenie zdobyte podczas pracy na rynku nieruchomości gwarantuje najwyższą jakość usług.
Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę transakcji, począwszy od sprawdzenia stanu prawnego, ustalenia i zebrania niezbędnych dokumentów, uzgodnienia konstrukcji aktu notarialnego, aż po wydanie nieruchomości w posiadanie.
Współpracujemy w notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz bankami.
Oferujemy również bezpłatne doradztwo i pomoc w uzyskaniu atrakcyjnych kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości, budowę. Pomagamy w załatwieniu formalności. Możliwość wyboru spośród ofert wielu banków.
Naszym celem jest pomoc w wyborze oferty spełniającej wymagania klienta, jak również maksymalne uproszczenie procesu kupna-sprzedaży, z jednoczesnym zapewnieniem bezpieczeństwa i satysfakcji zawieranych transakcji.
Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi ofertami. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt w celu przedstawienia szerzej oferty, która najpełniej będzie spełniać Państwa oczekiwania.
Prowizja Biura ustalana jest indywidualnie dla każdej oferty, podlega negocjacji i jest pobierana po finalizacji transakcji.

Oferta firmy

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą na naszej stronie internetowej.

Słowa kluczowe

nieruchomości Olkusz, Sprzedaż nieruchomości Olkusz, kupno nieruchomości Olkusz, Sprzedaż nieruchomości Olkusz, Doradztwo w kupnie nieruchomości Olkusz, Sprzedaż domów Olkusz, Kupno domów Olkusz, Doradztwo przy sprzedaży domów Olkusz, Kupno przy sprzedaży domów Olkusz, wycena nieruchomości Olkusz,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)