LOGO - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno

Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno

Dzieci » Przedszkola Prywatne
Dzieci » Żłobki
Dane teleadresowe:
  • adres:UL. KAZIMIERZA JARZĄBKA 20 lok.3
  • miejscowość:05-500 PIASECZNO
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:509 028 929
  • www:www.brzdac.com.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno  Zdjęcie 2 - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno  Zdjęcie 3 - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno  Zdjęcie 4 - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno  
Zdjęcie 5 - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno  Zdjęcie 6 - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno  Zdjęcie 7 - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno  Zdjęcie 8 - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno  
Zdjęcie 9 - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno  Zdjęcie 10 - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno  Zdjęcie 11 - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno  Zdjęcie 12 - Żłobek i Przedszkole BRZDĄC - Piaseczno  

Opis firmy

Niepubliczny żłobek i przedszkole terapeutyczno-rehabilitacyjne BRZDĄC jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość, bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację.

Wiemy jak bardzo ważne są pierwsze lata życia, dlatego już od 6 miesiąca, aż do progu edukacji przedszkolnej dbamy o prawidłowy rozwój naszych Brzdąców. Jesteśmy placówką gdzie każde dziecko czuje się bezpieczne i rozumiane.

Naszą kadrę pedagogiczną stanowią pełne pasji panie, które zapewniają profesjonalną i troskliwą opiekę wychowawczą i edukacyjną.

Oferujemy zajęcia dodatkowe z j. angielskiego, piłki, tańców oraz Kick boxingu. Nasze brzdące mogą również liczyć na indywidualne wsparcie ze strony logopedy, pedagoga specjalnego, terapeuty pedagogicznego i psychologa. Ściśle współpracujemy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną NEUROLANDIA.

Oprócz profesjonalnej opieki oferujemy dzieciom znakomitą zabawę. Raz w miesiącu mamy możliwość obcowania ze sztuką (teatrzyki wystawiane w placówce), odwiedzają nas też wyjątkowi goście (np. leśniczy, naukowcy z UW, węże), co miesiąc przyjeżdżają kucyki, na które dzieci niecierpliwie czekają. Oprócz atrakcji w placówce organizujemy wyjazdy do kina, teatrów, muzeów oraz na łono natury.

Chętnie spędzamy czas z rodzicami, zachęcając ich do współpracy (np. udział w warsztatach dla rodziców) oraz spędzania wspólnie uroczystości (np. pikniki rodzinne, wigilia). Utrzymujemy z rodzicami stały kontakt e-mailowy (listy miesięczne od wychowawców).

Nasze sale są wyposażone w zabawki i urządzenia dostosowane do wieku dzieci. Przedszkole posiada system monitoringu oraz klimatyzowane sale. Do dyspozycji dzieci są dwa place zabaw.

Zapraszamy!

Słowa kluczowe

przedszkole Piaseczno, żłobek Piaseczno, polecane przedszkole Piaseczno, polecany żłobek Piaseczno, przedszkole prywatne Piaseczno, polecane przedszkole prywatne Piaseczno, najlepsze przedszkole Piaseczno, najlepszy żłobek Piaseczno,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)