LOGO - FIEDOR- BIS sp. z o.o.

FIEDOR- BIS sp. z o.o.

Budownictwo » Budowa dróg
Przemysł i energetyka » Drogi - budowa, projektowanie, sprzęt budowlany
Motoryzacja i transport » Transport
Dane teleadresowe:
  • adres:ul. Kościuszki 63
  • miejscowość:41-503 Chorzów
  • województwo:śląskie
  • telefon:509 388 853
  • telefon:32 771 30 53, 32 733 51 35
  • fax:32 771 29 90, 32 771 30 53
  • www:www.fiedor-bis.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 2 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 3 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 4 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  
Zdjęcie 5 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 6 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 7 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 8 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  
Zdjęcie 9 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 10 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 11 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 12 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  
Zdjęcie 13 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 14 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 15 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 16 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  
Zdjęcie 17 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 18 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.  Zdjęcie 19 - FIEDOR- BIS sp. z o.o.   

Opis firmy

Firma „FIEDOR – BIS” Sp. z o.o.

Firma „FIEDOR – BIS” Sp. z o.o. powstała w 2001 roku i od samego początku jego siedziba mieści się w województwie śląskim, w Chorzowie, przy ulicy Kościuszki 63.

Początek działalności Firmy to sprzedaż kabli, przewodów, sprzętu elektrycznego oraz elementów oświetleniowych. W roku 2002 Firma zaczęła się zajmować produkcją i sprzedażą betonowych barier przestawnych oraz składaniem szaf rozdzielczych. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy, w roku 2006 Zarząd postanowił poszerzyć ofertę Firmy o handel płytami drogowymi na rynku wtórnym. Jednocześnie, wychodząc naprzeciw ówczesnym potrzebom rynku rozpoczęto produkcję stałych i najazdowych barier betonowych. Konsekwencją wkroczenia na rynek używanych płyt drogowych stała się konieczność zwiększenia liczby transportów samochodowych, cało pojazdowych do 24 ton, co w krótkim czasie przyczyniło się do postania kolejnej nowej usługi oferowanej przez FIEDOR BIS od 2009 roku– a mianowicie drogowego transportu samochodowego do 24 ton.

Obecnie Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku sprzedaży płyt drogowych oraz betonowych barier ochronnych na rynku Polskim. Pragnąc jednak stale podnosić jakość swoich usług oraz oferować wyroby spełniające wymagania standardów europejskich w październiku 2009 roku
Zarząd Firmy podejmuje decyzję o wdrożeniu systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2008. W tym samym czasie rozpoczyna procedurę certyfikacji wyrobów, której pierwszym etapem jest przeprowadzenie testów zderzeniowych dla barier ochronnych. Badanie wyrobu zostaje zakończone z pozytywnym rezultatem, co skutkuje rozpoczęciem prac nad wdrożeniem systemu Zakładowej Kontroli Produkcji w zakresie produkcji betonowych barier ochronnych. Kolejnym etapem jest uzyskanie znaku CE oraz wprowadzenie zintegrowanej normy PN-EN 1317.W Maju 2011 roku przynosi kolejny sukces, wprowadzamy na rynek nowy produkt i dzięki pozytywnym wynikom testów zderzeniowych oferujemy w sprzedaży systemy barier na poziomie powstrzymywania N2,H1,H2

Wysoka świadomość projakościowa i ukierunkowanie Zarządu Firmy na podnoszenie jakości oferowanych usług składa się na powstanie misji Firmy, którą jest motto:

POPRZEZ ZASTOSOWANIE NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH ROZWIĄZAŃ ORAZ STAŁĄ DBAŁOŚĆ O PODNOSZENIE JAKOŚCI NASZYCH USŁUG STAJEMY SIĘ GODNYM ZAUFANIA PARTNEREM DLA NAJWIĘKSZYCH W BRANŻY BUDOWNICTWA DROGOWEGO FIRM W POLSCE A NASZE DZIAŁANIA STAJĄ SIĘ GWARANCJĄ ZADOWOLENIA NASZYCH KLIENTÓW.

Oferta firmy

W szczególności oferujemy: * systemy barier betonowych stałych*bariery betonowe skośne (końcowe) *nasze bariery z powodzeniem służą jako bariery przestawne *usługi transportowe związane z załadunkiem i rozładunkiem barier w miejscu przeznaczenia *spedycję towarów na terenie całego kraju naszym transportem - samochody ciężarowe do 24t.

Słowa kluczowe

drogi, płyty drogowe Chorzów, bariery drogowe Chorzów, płyty betonowe Chorzów, transport samochodowy Chorzów, bariery bpp1 Chorzów, transport ciężarowy Chorzów, bariery betonowe, betonowe prefabrykaty Chorzów, przemysł wydobywczy Chorzów, bariery u-14b, bariery new jersey, transport, spedycja,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)